Już niebawem seminaria i szkolenia

W ramach zakończonej fazy modelu Zadania 2 „Działania w zakresie wdrażania standardów pracy socjalnej i funkcjonowania instytucji pomocy i integracji społecznej”, zespoły eksperckie opracowały propozycje dziesięciu Standardów Usług pomocy i integracji społecznej...

Już niebawem seminaria i szkolenia

Postprzez admin » 25 sty 2012, o 08:26

W ramach Zadania 2 „Działania w zakresie wdrażania standardów pracy socjalnej i funkcjonowania instytucji pomocy i integracji społecznej”, realizowanego w projekcie systemowym 1.18 „Tworzenie i rozwijanie standardów usług pomocy i integracji społecznej”, w najbliższych miesiącach prowadzone będą seminaria specjalistyczne oraz szkolenia tematyczne z zakresu Standardów Usług i Modeli Instytucji.

Szkolenia tematyczne przewidziane są dla pracowników instytucji, które brały udział w postępowaniu konkursowym na pilotażowe wdrażanie Standardów Usług i Modeli Instytucji pomocy i integracji społecznej, ogłoszonym i prowadzonym przez Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich.

Za pośrednictwem naszej strony internetowej (zakładka 1.18), forum dyskusyjnego, a także częściowo profilu na Facebook – będziemy na bieżąco informować o szczegółach podejmowanych działaniach. :D
admin
 
Posty: 18
Dołączył(a): 24 paź 2010, o 18:18

Re: Już niebawem seminaria i szkolenia

Postprzez betta » 26 sty 2012, o 21:44

Wprawdzie mój ośrodek nie bierze udziału w pilotażu, ale staram się śledzić postęp prac. Bardzo mi się podoba sposób informowania o projekcie 1.18. Wszystko jest przejrzyste, podane właśnie tak, jak powinny funkcjonować Standardy :) Bardzo serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
betta
 

Re: Już niebawem seminaria i szkolenia

Postprzez admin » 27 lut 2012, o 07:41

Bardzo nam miło:) Zachęcam do odwiedzania strony Zadania 2 (http://www.wrzos.org.pl/projekt1.18/index.php); tam cyklicznie uzupełniamy informacje o kolejnych podejmowanych działaniach.

Więcej o samym projekcie 1.18 może się Pani dowiedzieć ze strony www.standardypomocy.pl, na której pozostałe Zadania zamieszczają wiadomości z kolejnych etapów realizacji.

Pozdrawiam:)
admin
 
Posty: 18
Dołączył(a): 24 paź 2010, o 18:18


Powrót do Stanardy usług w systemie pomocy i integracji społecznej – znaczenie, funkcje i rolacron