cd wartości

cd wartości

Postprzez mmarszalkowska » 4 gru 2010, o 12:28

Witam serdecznie ekspertów d/s rodziny, w tym rodzin z problemem przemocy. Arku masz rację, to bardzo przydatna forma wymiany informacji i dyskusji. Jak zapewne wiesz przygotowana przz Ciebie wersję dot. wartości przesłałam pozostałym członkom zespołu celem zapoznania i podjęcia dyskusji. Magda :P
mmarszalkowska
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 paź 2010, o 20:01

Re: cd wartości

Postprzez rkalucka » 5 gru 2010, o 18:13

Witam wszystkich serdecznie,
piszę na forum, choć nie mam przekonania czy jesteśmy jednomyślni, co do miejsca wymiany myśli. Z mojego punktu widzenia łatwiej tutaj, bo mam wszystko w jednym miejscu a w mailach jest oprócz tego jeszcze tysiąc innych spraw.
Przeczytałam propozycję części nt. wartości. Podzielę się kilkoma refleksjami.
Moim zdaniem jest tak, że jeśli miałoby pozostać na poziomie tylko wymienienia ich po kolei, to myślałabym, że zabrakłoby rozszerzenia, jakiegoś opisu (choćby zasada zaufania może oznaczać dla wszystkich co innego). Jeśli nie naszymi głowami, tak jak my to rozumiemy, to myślałabym, żeby przytoczyć opisy zawarte w pracach autorytetów z dziedziny wartości.
Druga rzecz, to wydaje mi się, że powinniśmy najpierw zdefiniować odbiorcę tego materiału (urzędnicy, naukowcy, praktycy?) i dostosować to,co napiszemy - w tym co jest ,dla mnie brakuje żywego języka, zrozumiałego dla wszystkich.
Pozdrawiam ciepło,
Renata
rkalucka
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 paź 2010, o 20:00

Re: cd wartości

Postprzez mmarszalkowska » 5 gru 2010, o 19:08

Miło mi Renatko, że dołączyłaś do naszego grona, jest nas już więcej tych, którzy odważyli sie podyskutować na forum. W kwestii wartości mam podobne zdanie do Twojego, myślę, że będziemy na ten temat jeszcze dyskutowali w Warszawie. Pozdrawiam Cię serdecznie. Magda
mmarszalkowska
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 paź 2010, o 20:01

Re: cd wartości

Postprzez dpolczyk » 6 gru 2010, o 10:27

Witam cieplutko mimo mrozów....
teraz tu dyskutujemy, ale może przeniesiemy się na forum zamknięte (dostępne tylko dla ekspertów) pomyślcie o tym. Na temat wartości, to moje stanowisko znacie z treści maila, więc nie będę go tu powtarzać. Następny materiał (zadanie domowe) prześlę do Magdy -Liderki na maila. Pazdrawiam wszystkich ekspertów cieplutko!
D.P. :lol:
dpolczyk
 
Posty: 5
Dołączył(a): 24 paź 2010, o 20:01


Powrót do Standardy usług pomocy i integracji społecznej dla rodzin, w tym rodzin z probelmem przemocy w rodzinie



cron