spotkanie listopadowe

spotkanie listopadowe

Postprzez mzielony » 13 lis 2010, o 20:24

Bardzo prosze wszystkich członków ZE ds osób starszych o kontaktowanie sie za pomocą tego forum dyskusyjnego oraz wzajemnego informowania sie o wszystkich istotnych sptrawach.

Czy sa uwagi do porzesłanych przeze mnie materiałów? - bez waszych odp. nie wiem, czy sa takie, jakich oczekujecie.
pozdrawiam serdecznie i cieplutko
Mirka Zielony :mrgreen:
mzielony
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 paź 2010, o 19:53

Re: spotkanie listopadowe

Postprzez grutkiewicz » 15 lis 2010, o 20:57

Witaj, mam pytanie – czy preambuła będzie miała charakter normatywny?. Moje pytanie wynika z tego, że generalnie nie jest to konieczny element aktu normatywnego i występuje sporadycznie. Z reguły zaopatrzone w nią są tylko ważniejsze akty prawne, takie jak konstytucja czy umowy międzynarodowe. Oczywiście jestem za tym aby było uzasadnienie do tego co robimy ale może nie jako bezpośrednie źródło norm prawnych. Napisz proszę co o tym myślisz. Jutro mailem prześlę Ci materiały nad którymi jeszcze pracuję, pozdrawiam Grażyna R.
grutkiewicz
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 paź 2010, o 19:53

Re: spotkanie listopadowe

Postprzez mzielony » 16 lis 2010, o 05:42

Co do preambuły - nie wiem. Myslę,że na spotkaniu skonfrontujemy swoje propozycje i po konsultacji z Wrzosem będzie jasność. Pracuj Grazynko! Pozdrawiam serdecznie! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mirka
mzielony
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 paź 2010, o 19:53

Re: spotkanie listopadowe

Postprzez iszmaglinska » 21 lis 2010, o 20:01

Witaj Grażynko...
jesli mogę wypowiedzieć się nt. Twoich wątpliwości to uważam, że "preambuła" winna opierać się na elementach wg. J.Boczonia:
1. Tło społeczne i charakterystykę występowania zjawiska;
2. Sytuację demograficzną i tendencje (czy zjawisko się nasila);
3. Negatywne skutki niepodejmowania działań dla danej grupy i całej społeczności lokalnej;
cenne materiały dostarczył KRB.
:D Buziaki... ;)
iszmaglinska
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 paź 2010, o 19:55

Re: spotkanie listopadowe

Postprzez KS » 2 gru 2010, o 23:36

Witacie,
mam propozycję - czy moglibyśmy umieszczać tu (w części zalogowanej) nasze prace domowe? Byłaby możliwość konsultowania i kształtowania na bieżąco.
Pozdrawiam serdecznie
Kasia
KS
 


Powrót do Standard usług pomoc i integracji społecznej dla osób starszych



cron