Aktualności
Łatwiej przeglądać nasze Publikacje
2012-08-28

W dniu dzisiejszym wprowadziliśmy pewne udogodnienia do systemu przeglądania naszych publikacji elektronicznych. W zakładce "Publikacje" znajdziecie teraz podział na podręczniki instruktażowe, ekspertyzy polskie, ekspertyzy zagraniczne i raporty. Mamy nadzieję, że ten układ nie tylko ułatwi Państwu znalezienie poszukiwanych materiałów, ale także uprzyjemni ich lekturę.

Podręczniki do Modeli Instytucji zaakceptowane
2012-08-28

Podręczniki Instruktażowe z zakresu czterech Modeli Instytucji zostały zatwierdzone przez Departament Pomocy i Integracji Społecznej Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Szczegółowe informacje oraz elektroniczne wersje Podręczników "Model realizacji usług o określonym standardzie w gminie", "Model realizacji usług o określonym standardzie w powiecie", "Model realizacji usług o określonym standardzie w mieście na prawach powiatu" oraz "Model Centrum Integracji Społecznej" znajdą Państwo TUTAJ.

Zmiana adresu Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich
2012-08-27

Pragniemy poinformować, że od dnia 1 września 2012 roku dotychczasowe biuro Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich zmienia siedzibę i tym samym adres korespondencyjny. Nowa siedziba Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich mieścić się będzie przy Al.Jerozolimskich 65/79, 00-697 Warszawa.  

Podręcznik Instruktażowy "Standardy Usług"
2012-07-04

Miło nam poinformować, że Podręcznik Instruktażowy "Standardy Usług" został zaakceptowany przez Departament Pomocy i Integracji Społecznej Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Zachęcamy do lektury jego wersji elektronicznej - znajdziecie ją Państwo TUTAJ.  W kolejnych tygodniach będziemy informować o publikacji wersji drukowanej.

Krótkie podsumowanie po szkoleniach z zakresu Standardów Usług i Modeli Instytucji
2012-05-30

W ramach fazy edukacyjno-szkoleniowej udało nam się objąć wsparciem szkoleniowym kilkaset pracowników i pracowniczek instytucji pomocy i integracji społecznej, biorących udział w I etapie postępowania konkursowego Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich na pilotażowe wdrażanie Standardów Usług i Modeli Instytucji pomocy i integracji społecznej.

Robocze wersje podręczników instruktażowych gotowe dla czytelników
2012-05-22

W zakładce PUBLIKACJE znajdziecie Państwo wiele interesujących opracowań powstałych w ramach realizacji Zadania 2 projektu systemowego 1.18 „Tworzenie i rozwijanie standardów usług pomocy i integracji społecznej”. Ostatnio pojawiły się tam również robocze* wresje podręczników "Standardy pracy socjalnej" i "Modele Instytucji", które stanowią doskonałe wprowadzenie do przygotowanych propozycji Standardów Usług i Modeli Instytucji pomocy i integracji społecznej. Zachęcamy do lektury!

Przedłużony termin składania wniosków do pilotażu
2012-05-21

Pragniemy poinformować, że decyzją Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich w dniu dzisiejszym, termin składania wniosków w ramach II etapu postępowania konkursowego na pilotażowe wdrażanie Standardów Usług i Modeli Instytucji pomocy i integracji społecznej  został przedłużony do poniedziałku 28 maja 2012 r.

Autodiagnoza funkcjonowania instytucji pomocy i integracji społecznej
2012-05-14

W celu wsparcia Instytucji biorących udział w postępowaniu konkursowym Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich na pilotażowe wdrażanie Standardów Usług i Modeli instytucji pomocy i integracji społecznej, zespół merytoryczny Zadania 2 opracował materiały do autodiagnozy funkcjonowania Jednostek Organizacyjnych Pomocy Społecznej.

Ostatnie szkolenia ze Standardów Usług pomocy i integracji społecznej
2012-05-14

Szkolenia specjalistyczne realizowane w fazie edukacyjno szkoleniowej powoli dobiegają końca. W maju zapraszamy Państwa na ostatnie trzy szkolenia z zakresu standaryzacji usług pomocy i integracji społecznej. Każde ze szkoleń skierowane jest do przedstawicieli i przedstawicielek Instytucji, które biorą udział w postępowaniu konkursowym CRZL na pilotażowe wdrażanie Standardów Usług i Modeli Instytucji pomocy i integracji społecznej.

Zachęcamy do lektury publikacji
2012-05-07

W zakładce Publikacje znajdują się opracowania dotyczące standaryzacji usług w instytucjach pomocy i integracji społecznej, które powstały w ramach fazy badawczej oraz fazy modelu Zadania 2. Zachęcamy Państwa do lektury.


Poprzednia  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  Następna