Seminarium specjalistyczne w Warszawie
2012-03-05

Seminarium specjalistyczne „Standardy Usług i Modele Instytucji – pilotażowe wdrażanie” odbyło się w dniach 2-4 marca w Warszawie. Jego celem było wsparcie pracowników instytucji pomocy i integracji społecznej w zakresie przygotowań do pilotażowego wdrażania wypracowanych Standardów Usług i Modeli Instytucji pomocy i integracji społecznej. W seminarium wzięli udział członkowie Zespołów Eksperckich opracowujących standardy wybranych Usług i Modeli Instytucji, Zespół Doradczy oraz Trenerzy warsztatów szkoleniowych.

 

Program seminarium przewidywał dyskusję dotyczącą przygotowań do warsztatów szkoleniowych dla  pracowników instytucji pomocy i integracji społecznej w zakresie pilotażowego wdrażania wypracowanych standardów i modeli. Uczestnikom spotkania udało się wypracować wiele wskazówek zarówno w zakresie samego procesu szkoleń, jak i najważniejszych obszarów wdrażania proponowanych Standardów.

 

Materiały z seminarium dostępne będą na stronie internetowej projektu już niebawem. Zapraszamy do śledzenia informacji na bieżąco.