Seminarium specjalistyczne z zakresu modeli instytucji
2012-03-13

Mamy przyjemność poinformować o kolejnym seminarium specjalistycznym organizowanym w ramach Zadania 2 „Działania w zakresie wdrażania standardów pracy socjalnej i funkcjonowania instytucji pomocy i integracji społecznej”, realizowanego w projekcie systemowym 1.18 „Tworzenie i rozwijanie standardów usług pomocy i integracji społecznej”. Tym razem proponujemy Państwu uczestnictwo w spotkaniu z zakresu Modeli Instytucji Pomocy i Integracji Społecznej.

 

Seminarium odbędzie się w dniach 13-15 kwietnia 2012 roku w Warszawie, rozpoczynając się w piątek popołudniu, zaś w niedzielę kończąc wczesnym popołudniem. Skierowane jest do członków Zespołów Eksperckich opracowujących propozycje Standardów Usług i Modeli Instytucji, Zespołu Doradczego, przedstawicieli instytucji pomocy i integracji społecznej planujących przystąpić do pilotażowego wdrażania oraz trenerów warsztatów szkoleniowych. 

 

Celem seminarium będzie wymiana wiedzy w zakresie opracowanych w ramach Zadania 2 Standardów Usług i Modeli Instytucji, z naciskiem na kwestię ich pilotażowego wdrażania w Instytucjach wyłonionych w ramach konkursu CRZL, a przez to również ich dodatkowe wsparcie merytoryczne w ewentualnych przygotowaniach do kolejnego etapu działań.

 

Więcej informacji już niebawem.